Son Haberler
Anasayfa / bet365 / OddsRing Hesaba giriş

OddsRing Hesaba giriş

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

OddsRinf Hesaba giriş
OddsRing Kayıt işleminde, oyuncuya özgün bir hesap numarası verilmektedir. Oyuncu, ek güvenlik adına, harf ve sayıları kullanarak kendi şifresini oluşturmalıdır.

İnternet sitemize oddsring giriş yapmak ve ürünlerimizi kullanabilmek için e-posta adresine ve şifreye ihtiyacınız olmaktadır. Hesap bilgilerinizin gizliliğini sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Bilgilerinizi güvenli bir ortamda saklamayı ya da ezberlenemizi öneririz.

Oyuncu hesapları sadece kayıtlı kullanıcılar tarafından kullanılmalıdır. Hesabın, kayıtlı kullanıcı dışında kullanıldığı ya da kontrol edildiği saptanması ya da hesabın sahtekarlık amacıyla kullanıldığı kanısına varılması durumunda, hesabınızı kapatma ve içinde bulunan bakiyeyi alı koyma yetkisini elimizde saklı tutarız.

Hesabınızın, herhangi bir üçüncü şahıslar tarafından kullanılması yasaktır. Hesabınızda, üçüncü şahıslar tarafından oluşturulabilecek bir zararda hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir. Eğer hesabınıza üçüncü şahısların erişiminden şüphelenmeniz durumunda, en kısa sürede bizimle iletişime geçip ve detaylı araştırma için yardımcı olmanız sizin sorumluluğunuz altındadır.

Eğer şifrenizi unuttuysanız, internet sitesi üzerinde şifre yenileme aracını kullanarak sıfırlayabilirsiniz.Eğer şifrenizi,hesap numaranızı veya e-posta adresiniz unuttuysanız, lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Hesabınızla aynı anda sadece bir oturum açabilirsiniz. Birden fazla oturum açılmasına sistem tarafından izin verilmemektedir. Tekrar hesabınıza ikinci kez oturum açmak istediğinizde bir önceki oturum kapanacak, ve bilgilerinizin doğrulanması istenecektir.

Hakkında Odds

Check Also

Superbetin’den Banka Havalesi Yatırımına Limitsiz %15 bonus

Superbetin’de Güvenli Banka Havalesi yöntemi ile para yatırma işlemi yaparken her yatırımınıza Üst Limitsiz % 15 Bonus sunuyor. Bu …

Bir cevap yazın